Gim LGL tadie 24 nis | house.of.kulkidz


8 Dec 2017 22:00
→ 9 Dec 2017 07:00
SOHO CLUB
SOHO CLUB
Švitrigailos g. 7 - Vilnius
Show map
90-ieji. New York'as. Klubus valdo spalvotas ir šokiruojantis jaunimas - save vadinantis „Club Kids“. Tai buvo klubų aukso amžius šiame mieste, kuris vėliau darė įtaką madai, muzikai, filmams ir net paskatino didžiuosius pasaulio miestus - megapolius sekti spalvotais jo pėdsakais.

Praėjus daugiau nei 20 metų, tai galima sutikti ir Vilniuje. Šviežūs house.of.kulkidz - save vadinantys pirmaisiais „clubkids'ais“ Lietuvoje, gruodžio 8 dieną ketina tapti ta gardžia vyšnia ant spalvingojo LGL gimtadienio torto ir pakviesti į pirmąjį tokio pobūdžio vakarėlį SOHO.

Jau 24-asis Lietuvos gėjų lygos (LGL) gimtadienis house.of.kulkidz dėka virs tikru tribute'u šiai svaiginančiai, performatyviai kultūrai, kuri gimė ne tik tam, kad pašieptų visuomenės ydas ar nusistovėjusius stereotipus, bet kartu ir suteiktų galimybę visiems „Queer“ realizuot savo unikalius talentus - būti tuo, kuo šį vakarą norisi būti.

„Club kids“ dėka, gėjų klubuose gerai žinomas „drag“ gali daugiau – tapti meno kūriniu, fantazija. Vakaras dedikuotas visoms išskirtinėms asmenybėms, kurios turi ką pasakyt, ne tik žodžiais, bet ir stiliumi ar gyvenimo būdu. Visiems, kuriems neužteka įprastos erdvės ar scenos. Prisijungęs prie išskirtinio renginio, gali tapti naujuoju šios kartos „club kid“.

Muzika:

SOHO LIVE - house.of.kulkidz
feat. DJ Katamaran (techno / musique géniale)

» DJ Gyvatnešis
» queer-beats / gay-pop / retro-eletro
____________________________

Daugiau informacijos - www.sohoclub.lt | info@sohoclub.lt
Durys - 22:00 | Face Control

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Įėjimo kaina / Entrance Fee:

22:00-01:00 3 €
01:00-04:00 5 €
04:00-07:00 Free

* su aprangos kodu „Club Kids“
įėjimas į klubą NEMOKAMAS
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Apie geriausias akcijas bei pasiūlymus galiojančias klube sužinokite pirmieji. Ypatingi lojalumo pasiūlymai, specialios akcijos ir kita. Ir tai ne vienintelis privalumas išmaniųjų turėtojams - http://app.sohoclub.lt/

See more gay events in Vilnius.