Lokiho QUIZ o poukázky na bar


14 Jan 2018 21:00
→ 14 Jan 2018 23:00
Friends Prague
Friends Prague
Bartolomějská 11 - Prague
Show map
O co jde?

Společně se svými přáteli sestavíte tým o maximálním počtu 8 členů. Více hlav víc ví, avšak pokud si věříte, můžete hrát třeba jen sami za sebe. Společně s kamarády se dostavíte kteroukoliv neděli ve 21:00 do klubu Friends, pohodlně se usadíte a zábavnou formou otestujete své znalosti. Ceny pro nejlepší týmy jsou samozřejmostí.

Kvíz obsahuje 20 otázek na témata ze všech možných okruhů, na které jen člověk může pomyslet. Součást kvízu je i výběr aktuálních událostí z domova i ze světa a hudební poznávačka (od rocku přes hiphop až po vážnou hudbu).

Odpovědi píšete se svým týmem na papír, který dostanete před začátkem kvízu. Odpovědi jsou průběžně vyhodnocovány. Prostřednictvím průběžného pořadí, které moderátor vyhlašuje, sledujete, jak se v průběhu kvízu mění umístění Vašeho týmu. Tým, který během kvízu nasbírá nejvíce správných odpovědí, se samozřejmě může těšit na tekutou výhru.

Bonusová otázka o rundu panáků na účet podniku na Vás čeká na konci kvízu.

Abychom zajistili místo pro všechny soutěžící, potvrďte prosím svou účast na této události a pak prostě přijdete a hrajete. V případě většího zájmu však doporučujeme rezervovat si stůl zde na facebookové události.

What's going on?

Make together with your friends a team with a maximum of 8 members. More heads are better than one, but if you want you can play only for themselves. Come together with your friends on Sundays at 21:00 at Friends club, then sit and discover funny way how to test your knowledge. The prizes for the best teams are commonplace.

The quiz contain 25 questions on topics from all possible areas which could be in your mind. One part of the quiz is also a selection of current events at home and abroad and knowledge of music (from rock over hip-hop to classical music).

The team write answers on the paper that you get before the quiz starts. The answers are continuously evaluated. The moderator announced the interim order through the quiz, so you can easy check your top position changing. The team, which during the quiz collect the most correct answers, of course, can look forward to win some drinks.

The bonus question for a round of shots on the house waiting for you at the end of the quiz.

To ensure there is place for all of you who are interested in, please confirm your attendance od this event and just come and play. In case you are a big group we recommend reserving a table here on the Facebook event.

See more gay events in Prague.