Miss Peppermint and Sherry Vine Extravaganza at Golden


26 May 2017 22:00
→ 27 May 2017 02:00
Golden Bar&Club
Golden Bar&Club
Ģertrūdes iela 33/35 - Riga
Show map
26. maijā klubā Golden notiks šī gada grandiozākā ballīte. Šogad pirmais pasaulslavenā Drag dueta Miss Peppermint (RuPaul Drag Race) un Sherry Vine šovs Latvijā, Baltijā un Ziemeļeiropā!

Izjutīsiet īstu Ņujorkas naktsdzīves garšu!

May 26th, Golden will host the World-Famous Drag Duet Miss Peppermint (RuPaul Drag Race) and Sherry Vine. First show in Latvia, Baltics and all Northen Europe this year!

Opportunity to feel a real taste of New York nightlife!

***
Latviešu (English below)

Pēc EuroPride Riga – 2015 neaizmirstamā Peppermint šova Palladium, bija skaidrs, ka ar vienu reizi ir par maz, tāpēc Miss Peppermint atgiežas Rīgā, šoreiz kopā ar savu ilgstošo skatuves partneri – Sherry Vine!

Miss Pepermint ir pazīstama kā viena no spilgtākajām Ņujorkas naktsdzīves leģendām. Ballītes, kurās piedalās Peppermint ir enerģijas pilnas. Pašlaik Miss Peppermint ir viena no RuPaul’s Drag Race 9. sezonas dalībniecēm.

Sherry Vine ir viena no nekaunīgākajām Ņujorkas Drag Queen. Sherry Vine visvairāk pazīstama ar provokatīvām populāru dziesmu parodijām. Viņas repertuārs iekļauj tādus hitus kā “You’re a Homo”, “Cock Stinks”, “Make Me Moan” un daudzus citus.

Uzticamākajiem faniem būs iespēja satikt vakara zvaigznes īpašajā ekskluzīvā Meet & Greet pasākumā!

***
ENGLISH

After the unforgettable Peppermint show at EuroPride Riga – 2015, there was no doubt – once is not enough. That is why Miss Peppermint is coming back to Riga with her long time scene partner Sherry Vine!

Miss Peppermint has a reputation as one of the most outstanding legends of the nightlife of New York. The parties with Peppermint are full of energy. Miss Peppermint currently is one of the contestants of RuPaul’s Drag Race Season 9.

Sherry Vine is one of the most daring Drag Queens of New York.
She is most famous with her provocative parodies of popular songs.
The repertoire of Sherry Vine includes such hits as “You’re a Homo”, “Cock Stinks”, “Make Me Moan” and many others.

The most devoted fans will get the opportunity to meet the stars of the evening in the exclusive Meet & Greet event!

See more gay events in Riga.


Other gay events

More Gay events in Riga