Vienradžu Pikniks


29 Jul 2017 13:00
→ 29 Jul 2017 16:00
skapis.eu
Kronvalda Parks
Kronvalda bulvaris - Riga
Show map
[English below]

Reizēm var šķist, ka Skapis.eu ir mistiska vieta un aktīvisti, kas tajā mājo, ir maģiski zvēri. Sava taisnība tajā ir. Skapis.eu jaunieši velta savu laiku un pūles, lai organizētu izklaidējošus un izglītojošus pasākumus LGBTQIA jauniešiem un viņu draugiem, taču bieži vien darba sparā un skriešanās nav tik viegli mūs noķert, lai vienkārši iepazītos un parunātos par to, ko Skapis.eu dara un ko plāno nākotnē. Saprotam, ka ne visi ir laukā no “skapja” vai arī biedē nākšana uz “Mozaīkas” telpām, tāpēc dodam iespēju iepazīties ar mums neformālā gaisotnē. Vienradžu pikniks būs tas laiks, kad nākt ar mums iepazīties, uzzināt vairāk par Skapis.eu, uzdot visus iespējamos jautājumus, baudīt silto laiku un atpūtu pie dabas, varbūt uzspēlēt Twister vai kādu citu spēli. Ikviens ir laipni lūgts mums pievienoties.

Līdzi ņemamais:
- segas, uz kā sēdēt
- piknika groziņi ar našķiem
- radi, draugi un labs garastāvoklis.

Pikniks notiks 29.jūnijā Kronvalda parkā pie lapenes plkst. 13:00. Lai būtu vieglāk nokļūt līdz mūsu izvēlētajai vietai parkā, tiksimies pie Brīvības pieminekļa plkst. 12:35 un kopā dosimies uz parku. Otrs kontrolpunkts, kur piestāsim, lai piepulcētu parējos nācējus, būs strūklaka pie Kongresu nama.

Tuvojoties pasākumam, informācija tiks precizēta.

Uz tikšanos!


[ENG]
Sometimes, it may seem like Skapis.eu is some kind of mystical place and the activists who reside there are some sort of magical creatures. In a way, it’s true. The Skapis.eu team are making an effort in organizing fun and educational events for the LGBTQIA youth and their friends, though between our busy schedules, it isn’t always that easy to catch us for a simple chat about Skapis.eu and it’s future. We understand that not everyone has come out and they might be afraid of coming to Mozaīka, so we're giving you a chance to meet us in a more casual atmopshere. That's why this Unicorn Picnic will be the perfect ocassion to come and meet us, find out more about Skapis.eu, ask us questions, enjoy the warm weather and nature, and maybe play some outdoor games, like Twister.

Things to take with you:
• A blanket to sit on
• Snacks and non-alcoholic drinks
• Family, friends and a good mood

The picnic will be held on the 29th of July at 13:00 in Kronvalda Park. In order for it to be easier for us to get to our desired location in the park, we'll be meeting at the Statue of Liberty at 12:35 and proceed to go to the park together. Our second checkpoint will be by the fountain at the Riga Congress Centre.

As the event draws closer, more info will be added.

See more gay events in Riga.


Other gay events

More Gay events in Riga